SORUŞTURMA İŞLEMLERİ VE DOSYA HAZIRLAMA TEMEL SİLAH FARKI

S.
NO
FAALİYET / EVRAK SİLAHLI
SİLAHSIZ
AÇIKLAMA
1 YARIM KAPAK KARTON DOSYA
(PEMBE RENK)
1 KURS BAŞLANGICINDA SİZE VERDİĞİMİZ DOSYAYI KULLANINIZ YADA HERHANGİ BİR KIRTASİYE DÜKKANINDAN SATIN ALABİLİRSİNİZ
2 YENİ ALINAN SERTİFİKA ASLI VE FOTOKOPİSİ 1 SERTİFİKANIZI EĞİTİM KURUMUMUZDAN TESLİM ALDIKTAN SONRA BİR ADET FOTOKOPİSİNİ ÇEKEREK DOSYAYA KOYUNUZ ASLINI DA EMNİYETE GİDERKEN YANINIZDA GÖTÜRÜNÜZ, DAHA SONRA ASLINI EVİNİZDE MUHAFAZA EDİNİZ.
3 DİLEKÇE 1 WEB SAYFAMIZDAN ( gezenguvenlik.com.tr ) TEMİN EDEBİLİRSİNİZ, KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ BİLGİSAYAR ORTAMINDA YAZARAK, ÇIKTISINI ALINIZ. (anne, baba, eş, 18 yaşından büyük çocuğu ve öz kardeşlerinin T.C. Numaraları ile adresleri gerekli olucak)
4 GÜVENLİK SORUŞTURMASI FORMU 1
5 SAĞLIK (HEYET) RAPORU FOTOKOPİSİ 1 EĞİTİM KURUMUMUZDAN ALIP DOSYANIZA KOYUNUZ.
6 Ö.G.G. KİMLİK KARTI FOTOKOPİSİ MECVUT KARTINIZIN FOTOKOPİSİNİ ÇEKEREK DOSYANIZA KOYUNUZ, ASLINI DA EMNİYETE GİDERKEN YANINIZDA BULUNDURUNUZ.
7 NÜFUS CÜZDANI veya YENİ TİP KİMLİK FOTOKOPİSİ 1 BİR ADET FOTOKOPİSİNİ ÇEKEREK DOSYAYA KOYUNUZ, ASLINI DA YANINIZDA BULUNDURUNUZ
8 ADLİ SİCİL KAYDI 1

E-DEVLET ŞİFRENİZ VARSA BİLGİSAYARDAN ÇIKTI ALABİLİRSİNİZ, YOKSA EN YAKIN ADİLİYEDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ,
(DİKKAT): EVLİ VEYA BOŞANMIŞ BAYANLAR HEM KIZLIK SOYADI HEM DE EŞLERİNİN SOYADI İLE AYRI AYRI 2 ADET BİZZAT ADLİYE’DEN ALACAKLAR. EN ÖNEMLİ HUSUS ADLİ SİCİL BELGESİNİN İÇERİĞİ “RESMİ KURUM” OLACAK, VERİLECEĞİ YER İSE ” VALİLİK MAKAMINA” DİYE BELİRTİLECEK.

“ADLİ BİRİMLERCE HAKLARINDA SORUŞTURMA/KOVUŞTURMA BULUNANLARIN İLGİLİ ADLİ BİRİMDEN SORUŞTURMANIN/ KOVUŞTURMANIN SAFAHATI HAKKINDA BELGE” GÖTÜRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

9 DİPLOMA ASLI ve FOTOKOPİSİ
(EN SON MEZUN OLDUĞUNUZ OKULU AİT)
1 EĞİTİM DURUMUNUZ İSPATLAYACAK ELİNİZDE NE EVRAK VARSA ASLINI YANINIZDA BULUNDURUNUZ,
DİPLOMA, TASTİKNAME, ÖĞRENİM BELGESİ GİBİ…
10 BİYOMETRİK FOTOĞRAF 1 5X6 EBADINDA;
SON ÜÇ AY İÇERSİNDE ÇEKİLMİŞ OLACAKTIR.
AÇIK RENK GİYSİ İLE ARKA ZEMİN RENGİ BEYAZ, CEPHEDEN, NET ŞEKİLDE ÇEKİLMİŞ OLACAK,
BAŞÖRTÜLÜ FOTOĞRAFLARDA ÇEHRENİN TAM OLARAK GÖRÜLMESİNE MANİ OLMAYACAK ŞEKİLDE ÇEKİLMİŞ OLACAK.
11 KİMLİK KARTI HARCI DEKONTU
30 TL
1 TÜRKİYE POLİS TEŞKİLATINI GÜÇLENDİRME VAKFININ; TÜRKİYE HALK BANKASI OPERA ŞUBESİ,
İBAN: TR 02 0001 2009 4130 00160000 96(413-16000096)
MAKBUZ DOSYAYA KONULACAKTIR.
12 RANDEVU ALMA İŞLEMİ

(RANDEVU ALMADAN GİDENLER ÖZEL GÜVENLİK ŞUBEDE UZUN SÜRE SIRA BEKLEMEK ZORUNDA KALABİLİR YADA BÜYÜK BİR İHTİMALLE İŞLEMLERİ YAPILMADAN GERİ DÖNEBİLİRLER)

X www.izmir.pol.tr/
İZMİR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ADRESİNDEN ÖZEL GÜVENLİK RANDEVU BÖLÜMÜNE GİREREK, DOSYA TESLİMİ İÇİN RANDEVUNUZU ALINIZ, YUKARIDA YAZILI EVRAKLARI DOSYA HALİNDE RANDEVU GÜN VE SAATİNDE ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE BİZZAT KENDİNİZ GÖTÜRÜNÜZ. HER İHTİMALE KARŞI YANINIZDA 2-3 ADET VESİLALIK FOTOĞRAF TA BULUNDURUNUZ. (YER: NARLIDERE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASININ İKİNCİ KATINDA DIR.)
13 SORUŞTURMA SÜRECİ X DOSYANIZI ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM ETTİKTEN SONRA SORUŞTURMA SÜRECİNİZ BAŞLAYACAKTIR. TAMAMLANMA SÜRESİ HAKKINDA TAHMİN YAPMAMIZ DOĞRU OLMAYACAĞINDAN, EVRAKLARI VERDİĞİNİZ ŞUBEYİ TELEFONUNLA ARAYARAK YADA BİZZAT GİDEREK DURUMUNUZU SORABİLİR VE TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
İZMİR HABİTAT ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU
İrtibat Telefonu: +90 505 352 04 50