2019 yılında genç ve dinamik bir şirket olarak Özel Güvenlik sektörüne kaliteli eleman yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kuruluş tarihinden itibaren Özel Güvenlik Eğitim sektöründe İzmir ilinde en başarılı ve kaliteli eğitim kurumu olmayı hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda sürekli çalışarak özel güvenlik eğitimi ile ilgili tüm yenilikleri de yakından takip etmektedir.

İzmir Habitat Özel Güvenlik Eğitim Kurumu, Çankaya ve Basmane Metro duraklarına yakın, merkezi konumda bulunması sebebiyle ulaşımı kolay, bina ve fiziki yapısı olarak ferah, kaliteli eğitim materyalleri ve uzman eğitici kadrosu ile özel güvenlik sektöründe kaliteyi hedeflemektedir.

Kursiyerlerine eğitim süresince rahat edebilecekleri ve sorunsuz eğitim alabilecekleri ortamı sunmayı görev bilen İZMİR HABİTAT Özel Güvenlik Eğitim Kurumu; klimalı ve geniş sınıfı ile kendimize özel uygulamalı eğitim alanımızda, projeksiyon ve benzeri eğitim materyallerini kullanarak, konunun uzmanı eğitimcileriyle hizmet vermektedir.

İzmir Habitat Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak kursumuza kayıt yaptırmış olan siz değerli kursiyerlerimize diğer eğitim kurumlarından farklı bir şekilde eğitiminize destek olması amacıyla özel güvenlik eğitim konuları ile Test sorularının bulunduğu özel şirket logo baskılı soru bankası kitabı ile birlikte kalem, silgi ve not defteri gibi kırtasiye malzemelerini ücretsiz olarak hediye etmekteyiz.

Kursiyerlerimiz ders aralarında bekleme salonumuzda; ücretsiz çay, su, nescafe ve Türk kahvesi ikramlarımız la teneffüs zamanlarını rahat bir şekilde geçirebilmektedirler.

Yasal kurs süresini bitirmiş, sınav tarihini bekleyen kursiyerlere eğer isterlerse sınav gününe kadar olan sürede de bilgilerini tazelemeleri konusunda ek ders imkanı sunulmaktadır. Kursiyerlerimiz kurumumuza gelerek devam eden diğer kurslardaki uzman eğiticilerimiz ile görüşüp konu tekrarlarını ücretsiz olarak yapabilmektedirler.

Eğitim Kurumumuzda; her biri alanında akademik kariyer sahibi, üst düzeyde eğitimlerini tamamlamış Uzman Eğiticilerimiz, yasalara saygılı, profesyonel, nitelikli, dürüst, insan ilişkilerinde başarılı, görev bilinci ve iş ahlakına sahip Özel Güvenlik Görevlilerini yetiştirip sektöre kazandırmak için tüm imkan ve kabiliyetimizle çalışmaktayız.

Kayıt, Eğitim, Sınav ve Soruşturma gibi ilk başlangıçtan özel güvenlik kartınızı alana kadar geçen tüm süreçte sizlere elimizden gelen her türlü yardım ve kolaylığı sağlamak için çaba sarf edeceğimizi biliniz.

İçişleri Bakanlığının 31.12.2019 tarihli 875 Belge Nolu Faaliyet izin belgesiyle İZMİR İli Konak İlçesinde Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak hizmet vermektedir.

Osman Erden
kurucu

Onat Erden
kurucu

İsmail Yurtseven
Yönetici