Temel Eğitim

2022 Yılı Kurs Ücretleri

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

SİLAH fark eğitim
1000 ₺
Taksit Seçeneklerimiz
400 ₺x3 taksit=1200 ₺

Sağlık Raporu:

Silahlı ve silahsız özel güvenlik sertifikası almak isteyenler için devlet hastanelerinde alınma zorunluluğu vardır. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla İzmir Habitat Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz. Bu doğrultuda “silahlı /silahsız özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu halihazırda 250 ila 350 ₺ civarındadır.

Kimlik Kartı Harcı:

2022 yılı itibari ile 1343 ₺ olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir. Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur. Silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

Önemli Not: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.

Yenileme Eğitimi

2022 Yılı Kurs Ücretleri

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Önemli Not: Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için vergi dairesine,

Kimlik kartı harcı yatırmayacak ve Sağlık Raporu almayacaklardır.

“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız.Veya size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

Lütfen Aşağıdaki Yazıyı Okuyunuz !

İş Garantili Eğitim Vermenin Yasak Olduğuna Dair Asayiş Daire Başkanlığı Tarafından Açıklanan Yazı

Ücretsiz Eğitim Seti

İzmir Habitat Özel Güvenlik Eğitim Kurumu

Kursumuza kayıt yaptırmış olan siz değerli temel kursiyerlerimize diğer eğitim kurumlarından farklı bir şekilde eğitiminize destek olması amacıyla özel güvenlik eğitim konuları ile Test sorularının bulunduğu özel şirket logo baskılı soru bankası kitabı ile birlikte kalem, silgi ve not defteri gibi yaklaşık 50 TL tutarındaki kırtasiye malzemelerini ücretsiz olarak hediye etmekteyiz.

AYRICA

Kursiyerlerimiz ders aralarında bekleme salonumuzda; ücretsiz çay, su, nescafe ve Türk kahvesi ikramlarımız la teneffüs zamanlarını rahat bir şekilde geçirebilmektedirler.

İzmir Habitat Özel Güvenlik Kurs Kayıtları

Eğitimlerimize online olarak hemen kayıt olabilirsiniz.